ABİSAD logosuABİSAD
Anasayfa / Kartal Gündemi

Kartal Gündemi

SIRADAKİ MAÇ · AVRUPA LİGİBeşiktaş – Crystal PalacePerşembe 22 Eki · 22:00 · Vodafone Park
--gün--saat--dakika--saniye

Puan durumu

Süper Lig · 8. hafta
#TakımOGBMAAvP
1Galatasaray861117+619
2Amedspor852118+917
3Fenerbahçe851222+1616
4Trabzonspor851218+1316
5Beşiktaş850316+615
6Çorum FK841318+513
7Kasımpaşa834112+313
8Kocaelispor84049+112
9Alanyaspor83328-112
10Başakşehir832312011
11Erzurumspor FK83235-611
12Çaykur Rizespor83148-310
13Göztepe823317+19
14Gaziantep FK82248-48
15Gençlerbirliği82247-98
16Konyaspor81254-55
17Samsunspor81167-124
18Eyüpspor81072-203
Şampiyonlar LigiŞampiyonlar Ligi elemeAvrupa Ligi elemeKonferans Ligi elemeAlt lig